جوراب من
خانه / جوراب مردانه بافتنی / فروش جوراب بافتنی | بازار خرید جوراب مردانه بافتنی

فروش جوراب بافتنی | بازار خرید جوراب مردانه بافتنی

فروش جوراب بافتنی  در سبک و مدل  های مختلفی انجام  می گردد جوراب در بازار در بسته بندی های مختلف به فروش می رسد. از این رو خرید این پوشاک پر مصرف به شکل های گوناگون صورت می گیرد.
انسان همواره در پی اختراع و استفاده بیشتر از امکانات اطراف خود در طی زمان بوده است. برگ درختان زمانی به عنوان نوعی پوشش به کار رفت و به تدریج بافت پارچه به کمک ماشین های بافندگی صورت گرفت. در این میان جوراب نیز به کار های قبلی به منظور پوشش افزوده شد. پوشش جوراب به منظور برآورده شده اهداف زیر صورت می گیرد:

 • تمیز نگه داشته شدن پا
 • برای پوشش پا
 • گرم نگهداشته شدن پا
 • برای شیک پوشی و زیبایی
 • برای استفاده در میهمانی ها

از این رو انواع جوراب زنانه و مردانه به بازار آمد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد.

فروش جوراب بافتنی | بازار خرید جوراب مردانه بافتنی

قیمت جوراب مردانه ضخیم

قیمت جوراب مردانه ضخیمجوراب مردانه بافتنی نوعی از جوراب های ضخیم است که در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد. این جوراب ها با ضخامت های مختلف بافته می شود. تنوع قیمتی این کالا به فاکتور های زیر بستگی دارد:

 • جنس نخ و مواد اولیه
 • طرح و نقشه
 • کشور تولید کننده
 • نوع دستگاه های به کار رفته در بافت جوراب
 • عرضه و تقاضای بازار
 • کیفیت و دوام
 • ضخامت
 • رنگ
 • تعداد
 • تراکم بافت

انتخاب جوراب مردانه بافتنی گزینه مناسبی برای استفاده در فصل زمستان می باشد.جوراب‌های مردانه در مدل‌های مختلف مانند کالجی،مچی،ساق کوتاه،ساق‌دار،سه ربع و … در طرح و رنگبندی مختلف موجود می‌باشد.از نظر جنس نیز انواع مختلف موجود می‌باشد که این موضوع باعث تنوع در قیمت‌ها شده است.

فروشندگان انواع جوراب مردانه

جوراب مردانه در انواع ساق کوتاه، ساق بلند، ورزشی و اسپرت تولید می شود. یکی از ویژگی های این جوراب ها تولید در رنگ های متنوع است که امکان انتخاب را بسیار آسان می سازد. عمده روش های فروش این کالا عبارت است از:

 • فروش عمده به توزیع کنندگان
 • فروش عمده به تجار و بازرگانان صادر کننده
 • فروش بسته بندی شده
 • فروش مستقیم
 • فروش جزیی و خرده فروشی در فروشگاه پوشاک و البسه
 • فروش اینترنتی و آنلاین

فروشندگان مختلف با تنوع قیمت و برند انتخاب آن را توسط افراد ممکن می سازند. این افراد با ارائه اطلاعات لازم در مورد کیفیت و جنس این کالا امکان خرید آن را در تعداد مورد نظر فراهم می سازند.

جوراب مردانه بافتنی

انتخاب جوراب مردانه بافتنی ضخیم برای فصول سرد سال بهترین گزینه می باشد. بافتن جوراب بصورت بافتن از انتها به ابتدا می باشد یعنی در مرحله اول جوراب از پاشنه و سپس کف و در انتها ساق پا بافته می گردد. با توجه به تکنولوژی های جدید دستگاه های جوراب بافی همپیشرفت های قابل توجهی کرده اند بطوریکه دستگاه های تمام اتوماتیک نیز در این تولید پا به عرصه گذاشتند دستگاه اتومکانیک و کامپیوتری نمونه ای از این دستگاه های بافت می باشد. میزان دقت، سرعت و تولید هر کدام از این ماشین ها با هم فرق دارند. این تجهیزات به صورت تمام اتومات یا نیمه اتومات فعالیت دارند. دستگاه های سنتی نیز همچنان در این شعنت مشغول به فعالیت می باشند بافت انواع جوراب با کمک این ماشین آلات در کارخانجات داخلی و خارجی صورت گرفته و با برندها و نامهای تجاری مختلف در بازار به فروش می رسد. البنه این روزه  استفاده زنان از جوراب های بافتنی به مراتب بیشتز از مردان می باشد.

بازار خرید انواع جوراب مردانه

بازار خرید انواع جوراب مردانه

انواع جوراب مردانه بافتنی را می توان در بازار مشاهده و خریداری نمود. در هنگام خرید این کالا توجه به کیفیت و دوام آن اهمیت زیادی دارد. از آن جا که این پوشش در ارتباط مستقیم با پا قرار دارد از این رو انتخاب بهترین آن در بازار پیشنهاد می شود. تجارت جوراب این روزها بقدری یرونق گرفته است که بازار خرید جوراب مردانه دایما در حال رشد می باشد و جوراب صادراتی مردانه ایرانی جایگاه ویژه ایی در حوزه خلیج فارس برای خود باز کرده است تولیدی ها بصورت مستقیم با خریدار در ارتباط می باشند و خرید از این مراکز یکی از بهترین راه های تهیه انواع جوراب مردانه بافتنی می باشد. این نمایندگی ها در شهر های مختلف توسط شرکت مربوطه تاسیس و راه اندازی می شوند. این دفاتر فروش را می توان از طرق زیر شناسایی نمود:

 • شبکه های مجازی
 • آگهی جراید و روزنامه ها
 • بازار ها و مراکز فروش
 • اینترنت 

خرید از نمایندگی ها می تواند در تعداد کلی و عمده طبق توافقی که بین فروشنده و خریدار صورت می گیرد انجام شود. از این رو مذاکره با مسئول این دفاتر می تواند به عقد قرار داد در زمینه شیوه خرید منتهی شود. فروش انواع جوراب های مردانه به حدی زیادست که دست فروشان نیز اقدام به فروش جوراب های مردانه در انواع مختلف به خریدارانبا قیمت های تولیدی می باشد و نکته قابل توجه اینست که خریداران سوای اینکه جوراب در مراکز فروش است در حجم قابل تجهی از فروشندگان دست فروش خریداری می کنند.

عمده فروش جوراب بافتنی

عمده فروش جوراب بافتنی جوراب های بافتنی امروزه بعنوان صنایع دستی در شهرهای سرد سیر توزیع می گردد شهر تبریز و ارومیه بطور انحصاری بافنده جوراب های بافتنی هستند که با عنوان پاپوش وارد بازار کشور می کنند. تولید های عمده فروشی زیادی در تبریز و ارومیه شکل گرفته اند که مختص جوراب بافتنی در سایز و مدل های مختلف می باشند و همین امر باعث شده است ورزشکارانی مانند کوهنوردان بصورت عمده از خریداران این نوع جوراب می باشند. شرکت های تولید و پخش لباس زیر نیز بصورت عمده انواع جوراب ها را در کل کشور توزیع می نمایند و در واقع پخش کننده عمده جوراب در ایران نیز محسوب می شوند.

بازار خرید جوراب بافتنی

بازار خرید جوراب بافتنی

جوراب بافتنی امروزه بعلت اینکه به باور عموم خاصیت درمانی برای پا ها که قلب دوم بدن هر انسان می باشد جایگاه ویژه ایی دریافت کرد به همین علت بازار خرید جوراب بافتنی رونق خاصی گرفته است و بازار خرید جوراب بافتی را می توان به منطقه عبدول آباد تهران که بورس تولیدکنندگان جوراب بافتنی است اشاره نمود وخریداران به راحتی با مراجعه به این تولید کنندگان می توان جوراب های بافتنی و جوراب ارزان و حتی تولیدی جوراب با کیفیت را پیدا نمود و تمام جوراب های مد نظر و مطابق با سلایق را خریداری نمود. البته شبکه های مجازی نیزنقش بسزایی در بازار خرید جوراب بافتنی دارند پیج های شخصی و یا حتی فروشگاهی نیز خریداران زیادی به همراه دارد.

نمایندگی پخش جوراب بافتنی در تهران

نمایندگی پخش جوراب بافتنی در تهرانتمامی تولید کنندگان جوراب به اصطلاح همان جوراب بافی ها هر کدام مستقیمآ نمایندگی پخش جوراب های خودشان را بر عهده می گیرند تمام جوراب فروشی های تهران با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان براحتی می توانند نماینده پخش جوراب بافتنی و یا انواع مدل های جوراب باشند. جوراب هم مثل تمام محصولات در بازار بزرگ تهران دارای سرای خود می باشد و تمام تولید کنندگان و نوزیع کننگان آنجا قرار دارند. البته وب سایت های پخش عمده جوراب نیز موجود می باشند که جوراب ها را بصورت عمده به کل کشور ارسال می نمایند.

مرکز فروش بهترین جوراب ایرانی

مرکز فروش بهترین جوراب ایرانیاز آنجاییکه کیفیت محصولات ایرانی مخصوصا صنعت بافندگی، جوراب بافی و همچنین طرح های مختلف جوراب باعث گردیده است تمام فروشندگان علاوه بر فروش در مراکز فروش خود به صورت آنلاین در وب سایت های خود، شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و کانال های خود در تلگرام  و وب سایت های مقایسه انواع جوراب ها، محصولات خود را برای فروش عرضه می کنند تا خریداران بتوانند به راحتی به تمامی مدل ها دسترسی داشته باشند و در نهایت موردی که مطابق با استایل خود می باشند را انتخاب نمایند. بعنوان مثال در این وب سایتها می  توان انواع مدل های جوراب زنانه، مردان، و بچگانه را براحتی جستجو و خریداری نمود. اما بااین حال هنوز تعداد زیادی از خریداران متعقد هستند بهترین مرکز خرید جوراب ایرانی و قیمت مناسب آن بازار بزرگ تهران است چراکه می توانند با قیمت دو عدد جوراب در فروشگاه ها ، یک بسته جوراب بخرند بنابراین تعدادخریداران به بازار تهران همواره قابل توجه بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110