جوراب من
خانه / جوراب پسرانه / فروش جوراب اسپرت مردانه | عمده فروشی جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه

فروش جوراب اسپرت مردانه | عمده فروشی جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه

یکی از مهم ترین و اساسی ترین لباس هایی که هر روز بر روی کره ی زمین توسط هزاران نفر مرد و زن استفاده می شود جوراب است.می توان ادعا کرد که امروزه تقریبا کسی در دنیا وجود ندارد که با واژه ی جوراب آشنایی نداشته باشد.

جوراب لباس پا است و به نوعی محافظت کننده از پا می باشد و بنابر این در حال حاضر توسط همه ی افراد در هر سنی مورد استفاده قرار می گیرد.

طبق تحقیقات انجام شده توسط باستان شناسان استفاده از جوراب اولین بار در یونان مطرح شده است و در این کشور قرن ها پیش زنان در خانه جوراب ها  ساق کوتاه استفاده میکردند و مردان کار گر و برده ها جوراب ها ی ساق بلند را می پو شیدند.

جوراب ها انواع و رنگ های مختلفی دارد و برای همه ی سنین و جنسیت ها تولید میشود از جمله جوراب زنانه، مردانه، پسرانه، دخترانه و جوراب ها ی مخصوص نوزاد. اما نکته ی قابل توجه این جاست که امروزه آمار استفاده از جوراب های مردانه و پسرانه بسیار بالا تر از بقیه می باشد و این باعث افزایش فروش جوراب اسپرت مردانه شده است. 

در ادامه اطلاعاتی در باره جوراب های اسپرت مردانه ارائه خواهد شد.

فروش جوراب اسپرت مردانه | عمده فروشی جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه

جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه

جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه نمونه ای بارز از انواع جوراب هایی است که بیشترین و البته منطقی ترین استفاده ی آن توسط پسر های جوان می باشد.

این نوع جوراب بیشتر توسط پسر بچه های مدرسه ای استفاده می شود و و با توجه به انواع مختلف آن دارا ی مشخصات متفاوتی می باشد از جمله :

  • در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و توزیع می شود.
  • توسط برند های مختلفی ممکن است تولید شود.
  • جنس نخ های به کار رفته در آنها متفاوت است.
  • سایز بندی آنها متفاوت است.
  • قیمت ها ی متفاوتی را در بازار شامل می شوند.

امروزه جوراب های ساق کوتاه اسپرت پسرانه بیشتر از انواع دیگر جوراب ها در بازار مشتری دارد و تمرکز اصلی کارخانه جات تولید کننده بر روی این محصول واقع شده است.

نمایندگی خرید انواع جوراب پسرانه

شما می توانید برای خرید جوراب مردانه و انواع جوراب پسرانه به نمایندگی های فروش این محصولات در هر شهری مراجعه کنید.

این نمایندگی ها ی فروش از طرف کارخانه جات تولید کننده تعیین می شوند و مستقیما و بدون واسطه محصولات کارخانه را به بازار مصرف عرضه می کنند.

خرید از نمایندگی های مستقیم محصول این امکان را به شما می دهد تا با مشاهده همه محصولات از طریق کاتالوگ ها و مقایسه قیمت های مختلف بتوانید مشخصات جوراب درجه یک را بشناسید و از خرید خود بیشترین رضایت ممکن را داشته باشید.

معمولا بیشترین نمایندگی های فروش انواع جوراب پسرانه در شهر های بزرگ واقع می شوند از جمله شهر های تهران، مشهد و اصفهان بیشترین فروش از این محصول را دارند اگرچه امروزه شبکه ی گسترده ای از خرید و فروش این محصول در همه ی شهر ها به وجود آمده است و به راحتی در هر کجای کشور قابل دسترسی می باشد.

کارخانه تولید انواع جوراب طرح دار

در کارخانجات تولید انواع جوراب مانند جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه طرح دار فرایندهای مختلف و متفاوتی ممکن است صورت بگیرد که به تولید نهایی این جوراب ها منجر می شود. برخی از این مراحل عبارت است از:

خرید مواد اولیه ی ضروری و لازم در فرآیند تولید مانند نخ و کش از کارخانه جات تولید کننده آن 

مجهز بودن به ماشین آلات بافندگی انواع جوراب 

بافت جوراب طبق اصول و روش پذیرفته شده جهانی

رعایت استاندارد های لازم در تولید این محصولات 

کنترل کیفی و اطمینان از سالم بودن و بهداشتی بودن محصولات

شبکه بازاریابی و فروش گسترده و فراگیر برای محصولات تولیدی کارخانه

انواع جوراب های موجود در بازار از مواد اولیه متفاوت مانند نخ، نایلون و ریون تولید می  شوند.البته بعضی از کارخانه جات تولید کننده از درصد اندکی هم پلاستیک در تولیدات خود استفاده می کنند.
تولیدات این کارخانجات طبق آخرین استانداردهای وضع شده در کشور و حتی طبق آخربن استاندارد های جهانی  تولید و روانه بازار های فروش مختلف می شود.

ممکن است بهترین کار خانه جات از ذرات نانو در خط تولید جوراب خود استفاده کنند که در این صورت به سلامتی مشتریان خود اهمیت داده اند و کیفیت محصول خود را چند برابر کرده اند.

عمده فروش انواع جوراب جدید

تولید کنندگان جوراب نیز مانند تولید کنندگان هر محصول دیگری به دلیل اینکه قصد افزایش مشتری و سود بیشتر را دارند همواره در تلاش هستند تا رضایت مشتریان را جلب و آنها را به سمت و سوی تولیدات خود سوق دهند.به همین دلیل است که بیشتر به فکر فروش عمده ی محصولات خود هستند تا فروش جزئی.

تولیدکنندگان با فروش عمده  و مستقیم محصولات خود و با حذف واسطه ها در کار جوراب و تولیدات وابسته همواره ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و محصولات خود را با قیمت کمتری به مشتریان عرضه میکنند و این باعث جلب رضایت مشتریان می شود.

خرید انواع جوراب رنگی

تجارت لباس و تجارت جوراب امروزه آنقدر راحت و سریع شده است که خرید این گونه چیز ها به صرف کمترین زمان ممکن از جابب شما وابسته است.

امروزه انواع جوراب های رنگی با طرح های زیبا و دلنشین به بازار عرضه شده اند و برای راحتی و جلب رضایت شما مشتریان عزیز راه های مختلف و متفاوتی برای خرید و سفارش آنها به وجود آمده است مانند خرید تلفنی، سفارش اینترنتی، مراجعه به عمده فروشی ها، مراجعه و خرید از درب کارخانه و..‌.

فروش جوراب اسپرت مردانه

فروش جوراب اسپرت مردانه شبکه ی گسترده ای از مغازه ها و فروشگاه های بسیاری در همه ی شهر ها وجود دارند که انواع جوراب از جمله جوراب اسپرت مردانه را به مشتریان عزیز عرضه کنند. علاوه بر آن از طریق خرید اینترنتی نیز تهیه این کالا میسر و آماده است.

قیمت فروش جوراب اسپرت مردانه به فاکتور های مختلف و متفاوتی وابسته است از جمله نوع مواد اولیه و نخ به کار رفته در فرآیند تولید آن، نوع برند بافنده ی جوراب و سایر عوامل وابسته به این موضوع.

فروش جوراب اسپرت مردانه در زمان حال با رونق بسیار زیادی مواجه است و مشتریان بسیار زیادی دارد و در واقع بیشترین مشتری را در بین انواع جوراب به خود اختصاص داده است.

مرکز تولید جوراب اسپرت

مرکز تولید جوراب اسپرتکارخانه های بسیاری امروزه در کار تولید انواع جوراب ها و جوراب اسپرت نقش دارند و به صورت رسمی مراکز تولید جوراب اسپرت به شمار می روند.

با این حال معمولا بزرگ ترین و مهم ترین مراکز تولید کننده در شهر های  صنعتی و بزرگی از جمله اصفهان، تهران و مشهد قرار دارند.

به علاوه شهر تبریز به دلیل سابقه و پیشینه ی درخشانی که در این امر دارد یکی از مهمترین مراکز تولید جوراب در کشور به حساب می آید.

صادرات جوراب مردانه به قیمت کارخانه

صادرات جوراب مردانه به قیمت کارخانهامروزه به دلیل تنوع و زیبایی و کارایی هر چه تمام تر محصولات ایرانی از جمله جوراب، مشتریانی از همه جای دنیا خواهان این محصول اصیل ایرانی هستند و تولید کنندگان انواع جوراب و از جمله جوراب مردانه را به قیمت کارخانه  به کشور هایی نظیر افغانستان، ترکیه و عراق صادر می کنند.

به علاوه در مکان هایی از کشور هنر بافندگی جزو جالب ترین هنر ها و در واقع صنایع دستی به شمار می آید و این باعث علاقه مندی گردشگران و توریستان به محصولات ساخت دست شده و صادرات این محصول را به کشور های دیگر دو چندان کرده است.

گروه تامین کننده جوراب اسپرت مردانه

گروه تامین کننده جوراب اسپرت مردانهگروه های تولید کننده و تامین کننده ی جوراب اسپرت مردانه شاید در آغاز کار و در ابتدای راه صرفا برای رفع نیاز مشتریان تشکیل شده باشند اما امروزه با بالا رفتن و تنوع بی نظیر در تعداد رنگ ها و طرح ها بازار این محصول تقریبا اشباع شده و گروه ها ی تولید کننده ای که به فکر ماندن در این حرفه باشند باید افزایش کیفیت محصول و تنوع محصول خود را سر لوحه قرار دهند تا در بازار رقابتی که در حال حاضر وجود دارد حذف نشوند.

کارخانجات و تولید کنندگان بسیاری امروزه به عنوان گروه های تامین کننده جوراب اسپرت مردانه شناخته می شوند اما فقط تعداد کمی از آن ها هستند که به فکر بالا بردن کیفیت و جلب رضایت خاطر مشتریان خود هستند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

قیمت پخش عمده جوراب

قیمت پخش عمده جوراب

قیمت پخش عمده جوراب به عوامل مختلفی وابسته بوده و فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت‌ها …