جوراب من
خانه / جوراب دخترانه / خرید جوراب فانتزی دخترانه | قیمت عمده جوراب بچه گانه و دخترانه

خرید جوراب فانتزی دخترانه | قیمت عمده جوراب بچه گانه و دخترانه

جوراب ها از مهم ترین و پر مصرف ترین نوع پاپوش هایی هستند که در بازار خرید پای نهاده اند. شاید در گذشته به دلیل محدود تر بودن خط تولید جوراب، تنوع کمی در تولیدات این محصول به چشم می خورد، اما اکنون با گذشت زمان و پیشرفت همه جانبه صنایع تولید جوراب، انواع و اقسامی از مدل های به روز و جدید جوراب را در بازار به چشم می بینیم. هر یک از این این جوراب ها عناوین متعددی را دارا بوده و بنا براین در مکان های مختلف مورد استفاده واقع می شوند. مانند: جوراب معمولی، جوراب اسپرت، جوراب فانتزی، جوراب مجلسی، جوراب کالج، جوراب کشی و …

هر یک از این جوراب ها که اهمیت به سزایی را در حیطه مصرف دارا می باشند، در انواعی از طرح و رنگ ظاهر شده و بنا براین دست خریداران را برای خریدی گسترده تر و متنوع تر باز گذاشته اند. اما در ارتباط با جوراب هایی که برای گروه های سنی مختلف در نظر گرفته شده اند، می توان جوربا بچه گانه را نام برد که موضوع اصلی این بخش می باشد.

باید گفت که با تولیدات مناسبی که از سوی صنایع تولید کننده جوراب صورت گرفته، انواعی از جوراب بچه گانه و دخترانه را در مدل های دلخواه در عمده فروشی ها و خرده فروشی های جوراب می بینیم که با قیمت عمده یا جزیی یعنی به تناسب سفارش و نیاز مشتری به او عرضه می شوند. در این حالت قیمت عمده فروشی از نرخ تک فروشی کمتر است و ارزان تر تمام می شود.

جوراب های بچه گانه از جمله پوشاک پر استفاده در بین این گروه به شمار رفته و طیف وسیعی از رنگ های متنوع مناسب این گروه سنی بافته شده و در بازار موجود است. با این وجود می توانید اقدامات بهتری برای خرید انواع این جوراب ها مانند خرید جوراب فانتزی دخترانه انجام دهید.

خرید جوراب فانتزی دخترانه | قیمت عمده جوراب بچه گانه و دخترانه

تولید کننده انواع جوراب بچه گانه

فعالیت تولید جوراب در کشور در سطح کارخانه های بزرگ و یا سطح کارگاهی و به صورت محدود انجام می شود. تولید کنندگان مختلف فعال در این عرصه می توانند با دریافت آخرین اطلاعات و اخبار در مورد تولید این کالا به این فعالیت صنعتی در حیطه انواع جوراب از جمله جوراب بچه گانه که تقاضای بالایی را در بازار در پی دارد، بپردازند. برخی از فعالیت های تولید کنندگان که می تواند آن ها را در عرصه رقابت با سایرین موفق گرداند عبارت است از:

 • در نظر گرفتن نظرات و دیدگاه های مصرف کنندگان
 • افزایش کیفیت
 • رعایت استاندارد های تولید
 • استفاده از طرح های جدید
 • در نظر گرفتن فرهنگ ایران و ایرانی
 • استفاده از رنگ بندی های جدید و روز دنیا

خرید جوراب بچه گانه طرح دار

خرید جوراب بچه گانه طرح دارجوراب های بچه گانه در دو نوع ساده و طرح دار تولید می شوند. هر کدام از این اجناس دارای مشتریان خاص خود می باشند. برخی از این تولیدات با استفاده از شخصیت های کارتنی و چاپ عکس بر روی جوراب موجب جذابیت خرید این کالا شده است. خرید جوراب بچه گانه طرح دار عروسکی نیز دارای طرفداران خاص خود می باشد. برخی از روش های خرید این کالا عبارت است از:

 • خرید اینترنتی از فروشگاه ها و سایت های آنلاین
 • خرید عمده و کلی
 • خرید از نمایندگی های فروش
 • خرید جزیی از فروشگاه های عرضه کننده و پوشاک
 • خرید از سوپر مارکت ها

در بین روش های فوق قیمت عمده جوراب بچه گانه از قیمت سایر روش های خرید کمتر می باشد. عمده فروشان در بازار به صورت محدود فعالیت دارند و از طریق تامین کنندگان و توزیع کنندگان این کالا را به سراسر نقاط کشور ارسال می دارند.

مرکز خرید انواع جوراب با کیفیت

مرکز خرید انواع جوراب با کیفیتجوراب از جمله کالا هائی است که برای تمام سنین بافته می شود. استفاده از جوراب در بین همگان عمومیت دارد و به همین دلیل انواع متنوعی از آن در بازار مشاهده می شود. یکی از گروه های سنی که استفاده کننده جوراب می باشند بچه ها هستند. از این رو در مراکز خرید انواع متنوعی از این کالا قابل خریداری است. برخی انواع طرح ها و مدل های جوراب بچه گانه عبارت است از:

 • جوراب شلواری دخترانه
 • جوراب ورزشی
 • جوراب کالج
 • جوراب دخترانه و پسرانه طرح دار
 • جوراب فانتزی
 • جوراب ساق کوتاه
 • جوراب ساق بلند

مراکز خرید انواع این کالا را به مشتریان عرضه می دارند. قیمت عمده جوراب بچه گانه برای افرادی که انواع جوراب را به شکل کلی خریداری می کنند، ارزان تر از نرخ بازار تمام می شود. در حقیقت این مزیت عمده فروشی است که از روش های مرسوم فروش کالا در بازار در حجم و تعداد زیاد می باشد.

خرید جوراب فانتزی دخترانه

خرید جوراب فانتزی دخترانه تولید کنندگان فعال در عرصه تولید جوراب، متناسب با روحیه و سلیقه های خاصی که در هر جنسیت و سنی وجود دارد، اقدامات لازم برای تولید جوراب را انجام می دهند. در واقع این موضوع از سیاست های کاری تولید کنندگان است که به موجب پیشبرد کار از سوی آن ها اجرا می گردد.

برای نمونه تولید کنندگان مذکور، عمدتاٌ در تولید جوراب دخترانه، سراغ طرح های فانتزی رفته، چون می دانند که این مدل جوراب ها، خواهان بیشتری را در بین دخترخانم ها دارند.

لذا با توجه به اقدامات مناسب صورت گرفته از سوی آن هاست که در بازار خرید می توان انواعی از طرح های بسیار زیبا و جذابی از جوراب فانتزی دخترانه را دید و به خرید از این محصولات متنوع و بسیار خوب پرداخت.

اولین تولید کننده جوراب فانتزی

اولین تولید کننده جوراب فانتزیجوراب فانتزی به جوراب هایی اشاره دارد که در بر گیرنده طرح های خاص یا شادی هستند و اغلب دارای نقوش کارتنی یا تصویری می باشند. این جوراب ها مختص گروه سنی خاصی نیست. چرا که الان در پای خیلی از افراد حتی بزرگسالان این نوع جوراب ها مشاهده می شود که این موضوع نشان از پر طرفدار بودن جوراب فانتزی در بین مصرف کنندگان دارد.
در هر حال در حوزه تولید این نوع جوراب ها، کارخانجات بسیاری می کوشند که در میدان تولید از رقیبان خود عقب نمانده و متناسب با محصولات جدید و روز دنیا، جوراب های زیبا و مناسب را به گنجینه تولید خود بیفزایند.
برخی از این کارخانجات، به عنوان اولین تولید کننده جوراب ظاهر شده و برخی دیگر نیز از تازه کار ها در این عرصه به شمار می روند.
در حالت کلی از هر یک از صنایع مذکور، جوراب هایی با این مشخصات در بازار فروش عرضه شده است:

 • جوراب هایی با مدل های بسیار
 • طرح های متنوع
 • رنگبندی های مختلف
 • جنس های گوناگون

تامین کننده جوراب فانتزی در ایران

تامین کننده جوراب فانتزی در ایراناگر درخواست خرید جوراب فانتزی دخترانه یا انواع دیگری از این نوع جوراب ها را دارا می باشید، می توانید به سراغ تامین کنندگان بزرگی که در این مسیر فعالیت دارند، رفته و بدین ترتیب جوراب هایی را با کیفیت بالا و جنس مرغوب و درجه یک تهیه نمایید.
گفتنی است که این تامین کنندگان به منظور گسترش سبکه فروش، در سایت های معتبر نیز فعالیت اینترتی در قالب فروش را از خود نشان داده و بدین ترتیب توانسته اند به تقویت فروش و تجارت جوراب در ابعاد بازار های داخلی و بازار های خارجی منجر شوند.

بهترین مارک جوراب ایرانی در بازار

بهترین مارک جوراب ایرانی در بازاردر بازار فروش انواعی از جوراب ها علاوه بر این که از نظر ظاهری و قیمت، درجات متفاوتی را شامل می شوند، از نظر جنس و مارک نیز نمونه های بسیاری را شامل شده که متناسب با سلیقه و اختیار مشتری، انتخاب آن ها شکل می گیرد.
اگر بخواهیم به یکی از بهترین جوراب های ایرانی که در بهترین مارک ها در مراکز فروش موجود می باشد اشاره کنیم، می توان جوراب نانو را نام برد که از تمامی مشخصات جوراب خب برخوردار بوده و به طور کلی بهترین نوع برای آن هایی به شمار می رود که به دنبال خرید مرغوب ترین و اعلا ترین جوراب در بازار فروش می گردند. برای جوراب نانو می توان این مشخصه ها را ذکر نمود:

 • ضد بو
 • ضد عرق
 • تولید شده از الیاف درجه یک
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

جوراب شلواری حوله ای بچه گانه

جوراب شلواری حوله ای بچه گانه به صورت عمده

با فرا رسیدن فصل سرما ، اغلب خریداران به دنبال جوراب شلواری حوله ای بچه گانه …