جوراب من
خانه / جوراب پسرانه / خرید جوراب اسپرت مردانه | خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه و مردانه

خرید جوراب اسپرت مردانه | خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه و مردانه

خرید جوراب اسپرت مردانه و ساق کوتاه پسرانه به شکل های مختلفی امکان پذیر است. تعداد و حجم خرید در این شیوه متفاوت است و بسته به نیاز افراد می تواند در تعداد متفاوتی با قیمت های متنوع تهیه و خرید شود.
بافت و تولید جوراب در ایران به سال ۱۳۳۳ توسط فردی به نام خلیل رحیمی صورت گرفت. در واقع این فرد برای اولین بار این صنعت را وارد ایران نمود. از آن زمان به بعد ظهور تکنولوژی های مختلف به تولید انواع متنوع و مدل های گوناگونی از این پوشاک منتهی شد. تولید جوراب در کارگاه های تولید کننده جوراب صورت می گیرد که انواع این محصول را تولید و به بازار عرضه می دارند. راه های زیادی برای خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه یا انواع دیگر جوراب وجود دارد که هر کدام مناسب افراد با توجه به نیاز به آن می باشد.

خرید جوراب اسپرت مردانه | خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه و مردانه

سفارش تولید جوراب پسرانه

تولید انواع جوراب پسرانه و مردانه را می توان به تولید کنندگان آن سفارش عمده داد. این سفارش از سوی فروشندگان و تامین کنندگان آن صورت می گیرد. این سفارش می تواند برای انواع جوراب های دیگر نیز انجام شود. از طریق ارتباط با تولید کننده و تماس با او می توان تعداد مورد نظر را با تعیین نوع بسته بندی سفارش داد. این تولید کنندگان می توانند در زمینه های زیر به تامین کنندگان کمک نمایند:

  • تولید جوراب مطابق نقشه و طرح دلخواه
  • تولید بر اساس تعداد مورد نظر
  • تولید در رنگ بندی دلخواه
  • تولید با نام و برند سفارش شده

خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه نیز از طریق سفارش به تولید کنندگان آن صورت می گیرد.

خریدار انواع جوراب با کیفیت

خریداران جوراب را طیف وسیعی از افراد کوچک و بزرگ تشکیل می دهند. آنچه که در خرید این کالا مورد توجه است کیفیت این اجناس است. برای فصول مختلف می توان انواع جوراب با ضخامت ها و بافت های گوناگون انتخاب نمود. مثلا از جوراب های نخی برای تابستان و فصول گرم سال و از جوراب های بافتنی برای فصول سرد سال استفاده نمود. خریداران جوراب را سازمان های اداری، شرکت ها، مدارس و فروشگاه های لباس می باشند. این مراکز خریدار عمده این پوشاک می باشند. این مراکز برای یک شکل شدن کارمندان از جوراب با یک مدل و یک رنگ استفاده می کنند.

عرضه مستقیم انواع جوراب

عرضه مستقیم انواع جورابانواع جوراب توسط تولید کنندگان آن تولید و روانه بازار های فروش می شود. بخشی از این کالا به صورت مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد. این امر موجب تهیه جوراب با قیمت ارزان تر از بازار خواهد شد. برخی انواع جوراب که به این شکل عرضه می شود عبارت است از:

  • جوراب مردانه در انواع کلاسیک، اسپرت و کالج
  • جوراب زنانه فری سایز، ساق کوتاه، لب برگرد
  • جوراب پسرانه و دخترانه فری سایز

عرضه مستقیم موجب تهیه این کالا با قیمت بسیار مناسب خواهد شد. برخی تولید کنندگان به فروش مستقیم و بدون واسطه این کالا از درب کارخانه یا کارگاه تولیدی خود اقدام می کنند. با شناسایی این مراکز فروش خرید جوراب ساق کوتاه پسرانه، دخترانه و زنانه و مردانه امکان پذیر در تعداد زیاد امکان پذیر می شود.

بزرگترین بازار جوراب اسپرت در ایران

بزرگترین بازار جوراب اسپرت در ایرانشرکت توزیع جوراب در ایران بسیار زیادند که بزرگترین بازار جوراب اسپرت را دارا می باشند که به تولید جوراب اسپرت مشغول اند .واین تولیدی ها با در نظر گرفتن سلیقه و فیزیک ایرانی محصولات باکیفیت خود را در بسته بندی کاملا بهداشتی عرضه می کنند که در لباس فروشی ها و فروشگاههای زنجیره ای سراسر کشور در دسترس عموم قرار می گیرد با تلاش نیروی کار ایرانی و تجهیزات به روز میتوان محصول ایرانی را با بهترین کیفیت تولید که قابل رقابت با محصولات خارجی باشد این مهم در صنعت پوشاک و جوراب با ارتقائ کیفیت پوشاک ایرانی چه از نظر بافندگی دوخت و چاپ و طراحی محصولاتی با توجه به نیاز جامعه امروزی٬ بدست خواهد آمد این تولیدی ها سعی در تولید محصولاتی با کیفیت با بهترین تجهیزات را داشته که با خرید کالای ایرانی از خروج ارز و ورود کالای نامرغوب چینی جلوگیری شود.بهترین جوراب ایرانی در شرکتهای تولیدی در برندهای معروف و معتبر با کیفیت بسیار بالا و نخ با کیفیت عرضه می شود .

فروشنده جدیدترین مدل جوراب اسپرت

فروشنده جدیدترین مدل جوراب اسپرت فروشنده جدیدترین مدل جوراب اسپرت به صورت عمده خود کارخانه تولیدی یا نماینده آن و دفتر فروش شرکت در استانها است که انواع جوراب با جنس های مختلف را در سراسر کشور به فروش می رسانند و فروشندگان خرده فروش جدیدترین مدل همان فروشگاههای پوشاک و فروشگاههای بزرگ زنجیره ای و کوچک هستند که انواع جدید و اسپرت و فانتزی مردانه پسرانه و زنانه و دخترانه و غیره را به فروش می رسانند و خریدار می تواند با مراجعه به مراکز خرید در مدل های متنوع مدل مورد نظر خود را انتخاب کند.    این روش ذکر شده روش حضوری است و دیگر روش خرید٬  روش غیر حضوری است که خریدار می تواند از طریق فروشگاه مجازی در سایت فروشگاه یا شبکه های اجتماعی در منزل اقدام به خرید کنند. جورابها در مدل های متنوع و جدید و جدیدترین آنها نانو هستند که بیشتر مدل ها ساق کوتاه که مناسب پوشیدن با کفش های اسپرت و نیمه اسپرت و کتانی هستند که مدلهای اسپرت خریداران زیادی دارد برخی از رایج ترین مدل اسپرت نیمه ساق یا یک ربع و کالجی هستند .

تامین کننده جوراب اسپرت در تهران

تامین کننده جوراب اسپرت در تهرانتامین کننده جوراب اسپرت در تهران تولید کنندگان این محصول در تهران هستند که انواع جوراب را در جنس ها و رنگ و طرح های متنوع تولید و در سراسر کشور عرضه می کنند و شرکت های پخش کننده و خرید و فروش نیز یکی از تامین کنندگان هستند و اغلب تولیدی های جوراب در سایر استانها در پایتخت دفتر فروش دارند و کار بستن قرار داد فروش با دیگر تامین کنندگان است.

جوراب ها اغلب از جنس های پنبه٬ بامبو٬ پشم٬ نایلون٬ پلی استر٬ و اکریلیک هستند و مشخصات جوراب خوب٬ جورابی است که کف آن الیاف ضخیم تری داشته باشد تا هنگام راه رفتن فشار کمتری به پاها وارد شود و جوراب عمر بیشتری داشته باشد و جوراب باید هم سایز پاها باشد و این جوراب ها نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشند الیاف آن نیز متراکم باشد تا رطوبت را جذب کند و از عرق پا جلوگیری کند و در برابر سایش مقاوم باشند جوراب هایی که از پنبه یا بامبو یا از ترکیب پنبه و مواد مصنوعی ساخته شده اند و کیفیت بالایی دارد و هنگام پوشیدن کفش باید از جوراب استفاده کرد تا رطوبت را جذب کند و از قارچ و باکتری جلوگیری کند.

صادرات جوراب به قیمت کارخانه

صادرات جوراب به قیمت کارخانهصادرات جوراب به قیمت کارخانه از شرکت های تولیدی بزگ و مهم انجام میشود در امر صادرات جوراب ایران به کشورهای عراق افغانستان ترکنستان آذربایجان و اسپانیا و نروژ صادر میشوند قطب های صنعت جوراب در زنجان است که که قدمت آنها به ۳۰ سال است که به سایر کشورها نیز صادر می شود جوراب های صادراتی از جمله با کیفیت ترین جوراب ها هستند و جنس آنها آغلب از نانو و پنبه و بامبو و الیاف درجه یک هستند که از گرانترین جورابها می باشند جوراب های  پنبه و بامبو از الیاف های طبیعی و ارگانیک هستند که عرق پا را جذب می کنند و از بوی پاها جلوگیری میکنند و الیاف مصنوعی با کیفیت درجه یک نیز هستند که در تهیه جوراب استفاده می شود جورابهای نخی بیشتر در تابستان و فصل گرم استفاده می شود و جورابهای کلفت و بافتنی بیشتر در زمستان و فصول سرد استفاده می شود .    جوراب از بروز آلودگی ها و قارچ جلوگیری می کند و در زمستان پاها را گرم نگه داشته و و وسیله ای برای زیبایی و راحتی پاها است .  تجارت انواع جوراب توسط بازرگانان و تجار و شرکت های تولیدی انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

قیمت پخش عمده جوراب

قیمت پخش عمده جوراب

قیمت پخش عمده جوراب به عوامل مختلفی وابسته بوده و فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت‌ها …